Lotnummer:
39
Richtprijs min:
200€
Richtprijs max:
300€
Ovaal bronzen bas-reliëf met spelende engeltjes, gesigneerd Léon Bertaux : 23cmx30cm, gemonteerd op een ovaal albast 31cmx40cm.
Gedateerd 1880 ( zie de keerzijde met mythologische voorstelling ).
Léon Bertaux : Boury ( Oise ) 1827 - Saint-Michel-de-Chavaignes 1915.