Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Koppel neogotische kadertjes koper/verguld met chromolitho's
Lotnummer:
300
Richtprijs min:
60
€
Richtprijs max:
120
€
Aanvraag voor meer informatie
Koppel neogotische kadertjes koper/verguld met chromolitho's.
23cm x 38cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›