Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Porseleinen kandelaar met romantisch koppeltje, gemerkt
Lotnummer:
47
Richtprijs min:
100
€
Richtprijs max:
200
€
Aanvraag voor meer informatie
Porseleinen kandelaar met romantisch koppeltje, polychroom, gemerkt.
Hoogte 48cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›