Web Analytics Made Easy -
StatCounter

    Porseleinen kandelaar met romantisch koppeltje, gemerkt

    Lotnummer:
    47
    Richtprijs min:
    100
    Richtprijs max:
    200

    Porseleinen kandelaar met romantisch koppeltje, polychroom, gemerkt.
    Hoogte 48cm.