Web Analytics Made Easy -
StatCounter

    Prachtig groot neogotiek reliekschrijn in brons doré

    Lotnummer:
    194
    Richtprijs min:
    2000
    Richtprijs max:
    3000

    Prachtig groot neogotisch reliekschrijn "kerkmodel" in brons doré - Frankrijk 19de eeuw.
    38cm x 23cm - totale hoogte 64cm.