Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Prachtig koppel houten engeltjes, polychroom, 18de eeuw
Lotnummer:
306
Richtprijs min:
1400
€
Richtprijs max:
2000
€
Aanvraag voor meer informatie
Prachtig koppel houten engeltjes, polychroom, 18de eeuw - hoogte 51cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›