"Sint Nicolaas" prachtig groot antiek houten beeld, polychroom
Lotnummer:
310
Richtprijs min:
2000€
Richtprijs max:
3000€
"Sint Nicolaas met de kindjes in de pekelkuip" prachtig antiek houten beeld, polychroom.
Hoogte 107cm.
Let vooral op de prachtig gesculpteerde kindjes.