Web Analytics Made Easy -
StatCounter

    "Sint Nicolaas" prachtig groot antiek houten beeld, polychroom

    Lotnummer:
    310
    Richtprijs min:
    2000
    Richtprijs max:
    3000

    "Sint Nicolaas met de kindjes in de pekelkuip" prachtig antiek houten beeld, polychroom.
    Hoogte 107cm.
    Let vooral op de prachtig gesculpteerde kindjes.