Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
"Sint Rochus" groot antiek houten beeld, 18de eeuw.
Lotnummer:
36
Richtprijs min:
800
€
Richtprijs max:
1400
€
Aanvraag voor meer informatie
"Sint Rochus" groot antiek houten beeld, polychroom, 18de eeuw - totale hoogte 117cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›