Web Analytics Made Easy -
StatCounter

    "Sint Rochus" groot antiek houten beeld, 18de eeuw.

    Lotnummer:
    36
    Richtprijs min:
    800
    Richtprijs max:
    1400

    "Sint Rochus" groot antiek houten beeld, polychroom, 18de eeuw - totale hoogte 117cm.