Web Analytics Made Easy -
StatCounter

    Uitzonderlijk groot antiek koppel gesculpteerde reliekschrijnen

    Lotnummer:
    307
    Richtprijs min:
    3000
    Richtprijs max:
    4000

    Uitzonderlijk groot antiek koppel prachtige houten relliekschrijnen, gepolychromeerd.
    Frankrijk/Italië ? 18de eeuw.
    46cm x 15cm - HOOGTE 92cm.